Masat e sigurisë për samitin/ Siç nuk është parë kurrë, asnjë makinë në Rrugën e Elbasanit (VIDEO)

 

Rruga e Elbasanit shfaqet sot si rrallë herë e kemi parë, si pasojë e masave të ndërmarra nga policia për kufizimin e lëvizjeve në rrugët e kryeqytetit në kuadër të mbarëvajtjes së samitit të BE-së dhe Ballkanit Perëndimor në Tiranë.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara, nuk ka qarkullim të asnjë makine në këtë rrugë, përveç lëvizjes së disa qytetarëve.


Lajmi kryesor:

Samiti i BE/ Tirana e ‘blinduar’, ja rrugët e bllokuara deri në orën 18:00! Pezullohet qarkullimi i urbanëve (HARTA)


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje