'Masazh suedez e tailandez'/ Kjo është qendra e masazhit 'Delir' në Tiranë që ishte shndërruar në 'fole' prostitucioni (FOTO)

Report Tv sjell video nga qendra e masazhit parë shkollës 'Petro Nini Luarasi' që ishte kthyer në një vatër prostitucioni. Ajo njihej me emrin 'Delir'.


Lajmi kryesor:

Shërbime 'ekstra' me nga 5 mijë-30 mijë lekë/ Kjo është qendra e masazhit që u kthye në vatër prostitucioni, pranga menaxherit! Rekrutonte vajza nga njoftimet në gazetë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Iliri rrëfen ëndrrën e pazakontë me bashkëshorten dhe dëshirën për t’u bërë baba