Matura Shtetërore 2022/ Përfundon provimi për gjuhën e huaj, nxënësit: Pyetjet ishin të nivelit mesatar

 

Nxënësit kanë përfunduar provimin e parë të Maturës Shtetërore 2022 për gjuhën e huaj. Disa prej tyre thonë se pyetjet ishin të nivelit mesatar dhe mendojnë se do të marrin notën që meritojnë.


Lajmi kryesor:

Përfundon provimi i parë i Maturës Shtetërore 2022, mbi 33 mijë nxënës u testuan për gjuhën e huaj! Nxënësit: Niveli ishte mesatar


/Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi