Deputetja socialiste në gjendje jo të mirë shëndetësore, mbërrin ambulanca në Kuvend

Tatjana Piro dhe doktori duke u futur në Kuvend

Deputetja e Partisë Socialiste Tatjana Piro nuk është ndjerë mirë nga ana shëndetësore dhe pranë Kuvendit ka mbërritur ambulanca. Mësohet se deputetja socialiste ka pasur probleme me tensionin e lartë. Ndërkohë ajo që vihet re është se një infermier që futet për t'i dhënë ndihmën e parë në ambientet e Kuvendit është pa maskë.


Lajmi kryesor:

Kuvend/Çuçi: Kamera në çdo kryqëzim të vendit! Manja: Duhet ndryshimi i Kushtetutës për shtyrjen e vetingut (VIDEO)


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet lokale në Kosovë, 21 komuna shkojnë në balotazh, 17 zgjedhin kryetarët e rinj! LVV e Albin Kurtit në raundin e parë s'fiton asnjë komunë