Mbërrin një tjetër ambulancë me të prekur te infektivi (PAMJET)

Një ambulancë ka mbërritur para pak çastesh në spitalin e infektivit ku mjekohen personat të cilët janë te prekur me COVID-19. Siç duket nga foto ajo qëndron e shtrirë, ndërsa menjëherë e kanë pritur tre punonjës të shërbimit spitalor. Nuk bëhet me dije se nga vjen ky rast, por me siguri raportohet të nesërmen kur ministria sjell përditësimet e fundit mbi të prekurit me COVID-19.


Lajmi kryesor:

Humb jetën një 64-vjeçare e intubuar prej dy javësh, 24 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit (VIDEO)


Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Dilemat që nuk zgjidh 11 dhjetori