Mbërritja e efektivëve të Batalionit Ushtarak në aeroportin e Rinasit (FOTO)

Mbërritja e efektivëve të Batalionit Ushtarak në aeroportin e Rinasit

Ashtu sikurse u njoftua nga Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, efektivë të Policisë Ushtarake dhe Batalionit Special të Forcave tona të Armatosura janë vendosur prej mbrëmjes së sotme në perimetrin e sigurisë së aeroportit "Nënë Tereza". Siç mund të shihet, efektivët dhe mjetet e blinduara duke patrulluar përreth aeroportit. Fotot nga gazetari dhe fotoreporteri i Shqiptarja.com Antonio Çakshiri. 


Lajmi kryesor:

Grabitja/ Policia dhe ushtria marrin në dorë sigurinë në Aeroportin e Rinasit


Ora 21:14
Mbërritja e efektivëve të Batalionit Ushtarak në aeroportin e Rinasit

Mbërritja e efektiveve të Batalionit Ushtarak. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

1 / 12

Mbërritja e efektiveve të Batalionit Ushtarak. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

2 / 12

Efektivë të Batalionit Ushtarak

3 / 12

Batalioni Ushtarak në perimetrin e aeroportit të Rinasit. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

4 / 12

Batalioni Ushtarak në perimetrin e aeroportit të Rinasit. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

5 / 12

Batalioni Ushtarak në perimetrin e aeroportit të Rinasit. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

6 / 12

Batalioni Ushtarak në perimetrin e aeroportit të Rinasit. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

7 / 12

Batalioni Ushtarak në perimetrin e aeroportit të Rinasit. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

8 / 12

Batalioni Ushtarak në perimetrin e aeroportit të Rinasit. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

9 / 12

Batalioni Ushtarak në perimetrin e aeroportit të Rinasit. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

10 / 12

Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

11 / 12

Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

12 / 12
r.k.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Aksidenti tragjik në Kroaci, dyshohet se shoferi ka qenë i përgjumur