'Zgjedhorja', mbërrin Hajdari, Bylykbashi e Vasili në mbedhje (VIDEO)

Mbërrin në Pallatin e Kongreseve Rudina Hajdari , Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili ku pritet të nis dhe mbledhja e Këshillit Politik.


Lajmi kryesor:

PD bën kërkesë të re në minutat e fundit dhe këmbëngul te teknologjia, Gjiknuri: 3 cështjet që ndajnë palët, një takim Rama-Basha i bën mirë vendit


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?×

Lajmi i fundit

John

'I dhanë 140 plumba', Berisha zbulon porosinë që i dha Azem Hajdarit para vrasjes: Ja dy mënyrat që të shpëtosh