Mbytet në plazhin e Shëngjinit një pushues nga Kosova

Foto ilustruese

Një pushues nga Kosova është mbytur në plazhin e Shëngjinit pasditen e sotme. Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua rreth orës 17:25, ku 76-vjeçari me inicialet J.B., u mbyt në det, pasi u fut për t'u larë.

Nuk dihet nëse i moshuari u mbyt si pasojë e ndonjë komplikacioni shëndetësor që mund të ketë pësuar teksa ishte në ujë, apo për shkak të dallgëve.

Grupi hetimor ndodhet në  vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gazetari i familjes Berisha sulmon Bashën për dosjen 'Toyota Yaris': Ke 8 thirrje nga prokuroria belge, pse nuk shkon të dëshmosh? Je gjobëvënës