Me barkun e rrumbullakosur reperi tregon për ardhjen në jetë të ‘fëmijës’ së tij: Dua që të dëgjohet në çdo cep të globit!

Reperi Lil Nas X

Me barkun e rrumbullakosur reperi, Lil Nas X njoftoi “ardhjen në jetë” të fëmijës, albumit të tij të ri “Montero”.

I veshur me të bardha dhe lule në kokë, artisti tregoi se “fëmija e tij industriale” do të publikohet më 17 shtator.

Lil Nas X, tha për “People” se është edhe babai dhe mami i “fëmijës” dhe se producentët janë xhaxhallarët e tij.

Si çdo prind, edhe reperi dëshiron më të mirat për fëmijën e tij.

"Shpresoj që ky album të dëgjohet në çdo cep të globit dhe të arrijë majat! Do të ndodhë!”, tha ai.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento

Komente

 • Ardian Heta: 17/09/2021 22:28

  Perpara per fitore te reja..

  Përgjigju
 • huri: 08/09/2021 06:27

  ne bark duhet te jet mero baze.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Basha: Rama po përpiqet që të pengojë ngritjen e tre komisioneve hetimore, nuk do t’a lejojmë