Katy Perry-t i ndodh e papritura! I zbërthehet bluza LIVE në spektakël

Katy Perry-t i ndodh e papritura! I zbërthehet bluza LIVE në spektakël

Katy Perry

Katy Perry-t i ka ndodhur një incident mjaft i pakëndshëm teksa ishte LIVE në spektaklin e American Idol ditën e hënë (15 prill).

Teksa ishte ulur në tavolinën e jurisë dhe po dëgjonte një nga interpretimet e konkurrentëve 39-vjeçares iu gris bluza prej metali që kishte veshur.

Ka qenë vetë ylli i popit  që këtë moment të sikletshëm e ka publikuar në Instagram.

“Dua që bluza ime të qëndrojë mbi mua!”, tha ajo duke u përkulur përpara me një pamje paksa të shqetësuar, ndërsa ekipi i saj po përpiqej të rregullonte bluzën e grisur.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?



×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria