POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Më dridhet zemra kur të shikoj”, Vis Bajraktari bën atë që nuk pritej, pranon ndarjen nga Lori Hoxha

Vis Bajraktari dhe Lori Hoxha

Ndoshta nuk ju kujtohet por Vis Bajraktari, i njohur për publikun si i dashuri i blogeres shqiptare Lori Hoxha vetëm para pak muajsh bëri një deklaratë të fortë dashurie për 24-vjeçaren. “Më dridhet zemra sa herë të shikoj ty,”- shkruante ai krahas një fotoje ku shihej teksa puthej me Lorin.

Por me një vëzhgim të thjeshtë në profilin e Bajraktarit vumë re që Visi e ka hequr këtë përshkrim nga fotoja e tij. Kjo gjë mund të merret si një konfirmim, pasi prej disa ditësh të gjitha mediet rozë aludojnë për ndarjen e çiftit pas 6 vitesh lidhje.

Postimi i bërë nga Vis Bajraktari, disa muaj më parë dhe sot 

Një komentues madje, shkroi vetëm para pak ditësh në një foto të blogeres Hoxha se e kishte parë Visin në një nga clubet e kryeqytetit me një femër tjetër. Përflitet se bëhet fjalë për një modele mjaft të njohur shqiptare.

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento