Lori Hoxha thumbon Donald Veshajn? Ja çfarë ka shkruar në Instagram producentja e 'Big Brother Vip'

Lori Hoxha thumbon Donald Veshajn? Ja çfarë ka shkruar në Instagram producentja e 'Big Brother Vip'

Lori Hoxha

'Big Brother Vip' përfundoi me fitoren e Ilir Shaqirit, por pas kësaj, duket se vëllezërit Veshaj kanë pasur përplasje me produksionin e 'Top Channel'. Donaldi ishte shumë pranë fitores, por nuk ia doli përballë balerinit Shaqiri.

Aktori fshiu nga Instagrami emisionin që iu bë dhuratë nga produksioni, i titulluar 'Më Lër të Flas', por u tha që ai bashkë me Beatrix nuk do të ishin pjesë e programit post 'Big Brother'.

Në rrjete sociale ka reaguar edhe producentja e 'Big Brother', Lori Hoxha, ku duket se thumbon Donaldin.

“Nëse ju ofrohet një vend në një anije kozmike, mos pyesni se çfarë ndenjëse. Vetëm hipni. Mirënjohëse që isha pjesë e këtij rrugëtimi dhe krenare për të gjithë ata që e bënë këtë të ndodhë. Në vijim të gjërave më të madha dhe më të mira.”- shkruan ajo.

Vëllezërit Veshaj i kanë bërë edhe unfolloë Lorit në Instagram. Një reagim ka pasur edhe nga Eduart Grishaj, regjisori i 'Big Brother Vip'. Grishaj thotë se është mësuar nga reagimet e shqiptarëve të cilët nuk dinë si të pranojnë humbjen.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • ups..: 23/02/2022 08:58

    ler te kthehet ne vlore se atje pershtaten me mire veshot,artist i madh shume sa dhe topi do ti lutet amon kthehu se pa ty sbojme dot

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Salinaji-Peleshit: A ishte i qëllimshëm zjarri në ‘Sazan’ që oligarkët të ndërtojnë hotel? Ministri: Spekulim, s’ka privatizim