Me flamurin kuqezi, tifozi shqiptar ndërpret super ndeshjen Real Madrid-Manchester City! Ndërhyjnë forcat e sigurisë (VIDEO)

Një tifoz me flamurin shqiptar është futur në fushë duke ndërprerë për pak çaste ndeshjen gjysmëfinale të Champions League, Real-Madrid-Manchester City.

Tifozi ndërpreu për pak çaste ndeshjen, ndërsa u largua nga fusha falë ndërhyrjes së forcave të sigurisë.

Ndërkohë, ndeshja është me rezultatin 3-1 dhe ka përfunduar me shtesa.

1651698974_6C41149B74C349C69A492CCC745AAC6E.jpeg

1651726322_2797299635423881339185436756328335142014165n.jpg

1651699344_FBIMG1651699093222.jpg

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ceco me bicak: 05/05/2022 01:46

    Paska qene me fat futja e tifozit me flamurin shqiptar sepse Reali e fitoi ndeshjen e kthimit dhe doli ne finalen e Champions Leauge

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli