Me freskinë e moshës dhe elegancën e plakjes, foto të yjeve hollywoodiane dikur dhe sot

Me freskinë e moshës dhe elegancën e plakjes, foto të yjeve hollywoodiane dikur dhe sot

Brigitte Bardot

Plakjen nuk mund ta shmangi askush, madje as yjet e Hollywood-it me të cilën jemi rritur. Sigurisht që jo të gjithë njerëzit plaken në mënyrë të barabartë, disa humbin shkëlqimin e rinisë dhe të tjerë ndryshojnë totalisht.

Më poshtë do të gjeni disa prej yjeve të preferuara hollywoodiane, që pavarësisht kohës mbeten sharmante.

Foto të rralla të rinisë.

  • Brigitte Bardot

  • Faye Dunaway

  • Christopher Walken

  • Jack Nicholson

  • Tippi Hedren

  • Christopher Plummer

  • Alain Delon

Cili është plaku më “bukur”? Si mendoni?

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Dumani e Kraja hetojnë Metën dhe Berishën/ I dërguari i Blinken shkon në SPAK, sheh malin e dosjeve dhe garanton: SHBA-të do të vazhdojnë t'ju mbështesin

Dumani e Kraja hetojnë Metën dhe Berishën/ I dërguari i Blinken shkon në SPAK, sheh malin e dosjeve dhe garanton: SHBA-të do të vazhdojnë t'ju mbështesin