VIDEO/ Me kurorën e mbretit, Noizy nisi koncertin me këngën hit që e bëri të famshëm

VIDEO/ Me kurorën e mbretit, Noizy nisi koncertin me këngën hit që e bëri të famshëm

Foto nga koncerti

Nën ritmet e këngës “Otr me Zemër” nisi koncerti madhëshort në Tiranë që u mbajt mbrëmjen e djeshme nga reperi Noizy. Ai ishte kujdesur në detaje që të sillte një performancë ndryshe për të gjithë fansat e tij.

Në skenë kishte vendosur kurorën e mbretit ndërsa Noizy kishte zgjedhur këngën hit që solli më shumë se 10 vite më parë në bashkëpunim me GMBC dhe Renegade. Kjo këngë i dha famën që çdo vit e më shumë rritet së bashku me projektet e reja muzikore që sjell.

Gjithashtu Noizy para se të dilte në skenë vuri në sfond momentin kur disa prej prezantuesve po thërrisnin emrin e tij ndërsa shfaqi këngën ‘Jena Mbretër’ derisa doli të performonte.

 

A.M./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Niku: 15/08/2022 16:56

  Mire qe s'vuri video kur po rrifte ate topen tjeter te Durresit.

  Përgjigju
 • Bim: 15/08/2022 15:27

  Nje artist banal me tekste banale qe ndiqet nga nje publik banal, rrezultati eshte i qarte

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Bora Zemani ka konfirmuar pajtimin me Donald Veshaj, fotoja që sapo postoi në Instagram na e vërtetoi

Bora Zemani ka konfirmuar pajtimin me Donald Veshaj, fotoja që sapo postoi në Instagram na e vërtetoi