VIDEO+FOTO/ Me pranga në duar dhe i rrethuar nga efektivë, dalin pamjet e Alqi Bllakos kur futet në furgonin e policisë pasi GJKKO e lë në burg

Me pranga në duar dhe i rrethuar nga efektivë, Report Tv ka siguruar video dhe foto të ish-deputetit Alqi Bllako teksa futet në furgonin e policisë, pasi GJKKO i caktoi masën e sigurisë 'Arrest në burg'.

1648899498_BLLKAO2.jpg

 

1648899511_ALQI.jpg

1648899531_Screenshot1.jpg


Lajmi kryesor:

Akuzohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre për aferën e Inceneratorit të Fierit, GJKKO lë në burg Alqi Bllakon! Avokati: Vendim i padrejtë! Ish-deputeti shiti gjysmën e pronave para se të linte mandatin


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore