Me pranga në duar, ja momenti ku prokurori i Sarandës shoqërohet nga FNSH pasi u arrestua për korrupsion

Ky është momenti kur prokurori i Sarandës. Sali Hasa është shoqëruar nga policia, pasi u prangos për korrupsion. me pranga në duar Hasa shoqërohet nga efektivët e policisë, ndërkohë që është sjellë drejt Tiranës mbrëmjen e kaluar. Të hënën pritet që t'i komunikohet masa e sigurisë.

1624097279_hasa.jpg


Lajmi kryesor:

Pjesë e grupit të strukturuar kriminal, SPAK arreston për korrupsion prokurorin e Sarandës Sali Hasa! I vihen prangat edhe oficerit të policisë gjyqësore, arbitrit dhe zyrtarit të ekipit 'Përmeti'


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të jetë Berisha pjesë e grupit parlamentar të PD në Kuvend?×

Lajmi i fundit

John

Berisha zbulon bisedën: Fola me Bashën pas deklaratave të ambasadores së SHBA, nuk më tha asgjë