Me puro dhe jetë luksi, ky është sekseri që ndërhynte te pedagogu në Korçë...iu merrnin para studentëve për provimet

Report Tv ka siguruar foton e Xhevi Dervishit, sekseri që ndërhynte te pedagogu Alket Dino! Ata merrnin para nga studentët në këmbim të dhënies së provimeve.


Lajmi kryesor:

Kush është pedagogu që merrte para në këmbim të provimeve, koordinatori i LSI në Korçë! Pranga dhe sekserit! U gjenden 300 euro dhe 50 mijë lekë! (EMRAT)


Ora 09:26
Me puro dhe jetë luksi, ky është sekseri që ndërhynte te pedagogu në Korçë...iu merrnin para studentëve për provimet

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

1 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

2 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

3 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

4 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

5 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

6 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

7 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

8 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

9 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

10 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

11 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

12 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

13 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

14 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

15 / 16

Xhevi Dervishi, sekseri i arrestuar

16 / 16
B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Situata e COVID po rëndohet! Mendoni se duhen mbyllur disa aktivitete tregtare dhe të kufizohet me shumë lëvizja gjatë ditës?×

Lajmi i fundit

John

Spitali Rajonal i Elbasanit gati për t'u kthyer në strukturë COVID! Drejtoresha: Po trajnohet stafi, kemi kapacitet mjaftueshëm