Me shpejtësi e semafor të kuq ndezur, Report Tv siguron videon kur Ajas Sulejmani përplas prindërit dhe foshnjën te rruga Kavajës

 

Report Tv ka siguruar videon, ku Ajas Sulejmani, me shpejtësi dhe duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor, përplasi teksa po kalonin në vijat e bardha dhe me semafor jeshil të ndezur, çiftin Vilma Konomi dhe Arjan Konomi bashkë me foshnjën e tyre tre muajshe, të cilët mbetën të plagosur. Më pas Ajas Sulejmani u largua nga vendi i ngjarjes dhe u arrestua pas tre orësh në një spital privat.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Po kalonin vizat e bardha, 39-vjeçari i droguar me ‘G-Class’ futet me të kuqe, përplas çiftin me foshnjën në karrocë! Arrestohet shoferi në një spital privat! VIDEO e aksidentit të rëndë


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Sulmohet me molotov lokali ku qëndroi ministri Sveçla

Sulmohet me molotov lokali ku qëndroi ministri Sveçla