POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘Me shpirtin plot’, Stresi shfaqet më i dashuruar se kurrë krah Kejsit (Foto)

Reperi Stresi dhe partnerja e tij Kejsi

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj dhe partnerja e tij Kejsi janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Stresi herë pas here nuk nguron të shprehë dashurinë që ndjen për partneren e tij.

Para pak çastesh, reperi ka publikuar një video ku shihet në krahët e Kejsit. “Kur e ke shpirtin e plotësuar, gjërat e tjera të duken qesharake në këtë jetë,”- shkruan Arkimedi krahas videos.

Foto e publikuar nga Stresi 

Dy të rinjtë duken më të dashuruar se kurrë, teksa janë në pritje të largimit nga Shqipëria së bashku.

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento