'Me tatuazh thikë, çizme të gjata, xhinse vishnje e bluzë të bardhë!' IBurri gjendet i dekompozuar në Lumin Vjosë

'Me tatuazh thikë, çizme të gjata, xhinse vishnje e bluzë të bardhë!' IBurri gjendet i dekompozuar në Lumin Vjosë

FIER - Sot rreth orës 13:40, në lumin Vjosë, në afërsi të fshatit Hambar, është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar një person i seksit mashkull ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç.

Policia thotë se nga kqyrja paraprake nuk dallohen shënja dhune apo dëmtime të tjera.

Në momentin që është konstatuar, viktima ka pasur veshur një bluzë të bardhë,  çizme të gjata, xhinse vishnje dhe ka një tatuazh ne krahë në formë "thike".

"Personat e interesuar të paraqiten në morgun e spitalit Fier. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e personit të mbytur  dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes", njofton policia.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Berisha u ka futur tmerrin demokratëve, e mbajnë lider 80 vjeç e ‘non grata’

Berisha u ka futur tmerrin demokratëve, e mbajnë lider 80 vjeç e ‘non grata’