Me xhup sportiv dhe në shoqërinë e doktorit, Meta ‘arratiset’ drejt Malit të Tomorit këtë fundjavë

Presidenti Ilir Meta dhe miku i tij, doktor Genti

Presidenti Ilir Meta, siç ka zakon është “arratisur” edhe këtë të diel nga kryeqyteti drejt natyrës.

Me një xhup të kuq sportiv dhe në shoqërinë e mikut të tij, doktor Gentit, presidenti ka zgjedhur të kalojë ditën e sotme në malin e Tomorrit.

Ai ka publikuar edhe në fotografi, ndërsa krah saj shkruan “Me Dr.Gentin, në malin e Tomorrit.”.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento

Komente

  • ZHURDULL ZENUN REXHEP BULE LEKA [ KEPI ]: 20/09/2021 06:32

    O Like floriri Reçi po gulçon që Liken ta përqafon. Atje do shkoni ti Salheu me shok o like patok. E aty formoni partin grupi shurupi o Like floriri. Prandaj shijoj dhe kto dit që të kan gel o Iliri çengel.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Hapja e kutive/ PD në krye për vjedhjen e votave, LSI në vendin e katërt, partitë e mëdha u hoqën votat të vegjëlve