Melania refuzon sërish t’i jap dorë
Trump e prek nga të pasmet/VD

Melania refuzon sërish t’i jap dorë<br />Trump e prek nga të pasmet/VD
 Edhe në këtë vizitë, Melania Trump ka refuzuar t’i jap dorën presidentit të SHBA Donald Trump.

Por reagimi i këtij të fundit ka qenë shumë i çuditshëm. Gjatë vizitës në Romë, u filmuan teksa Trump tenton t’i kapë dorën bashkëshortes së tij, ajo e shpërqëndruar nuk ia jep dorë por përpiqet të rregullojë flokët. Në këto momente Trump e ka prekur atë nga të pasmet.

Kjo nuk është hera e parë që ndodh.

Më herët ata u filmuan në vizitën e tyre në Lindjen e Mesme ku Melania e shtyn me dorë, duke i treguar se nuk dëshiron të ecë dorë për dore me të. 
 

Redaksia Online
(B.K/Shqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?



×

Lajmi i fundit

Josep Borrell: Kina nuk mund të ndërmjetësojë mes Ukrainës dhe Rusisë, pasi nuk dallon agresorin nga viktima

Josep Borrell: Kina nuk mund të ndërmjetësojë mes Ukrainës dhe Rusisë, pasi nuk dallon agresorin nga viktima