Meritoni akuzon Romeon: Merr gratë e shokëve! Agravon debati: E kupton sa poshtë ke rënë

Meritoni akuzon Romeon: Merr gratë e shokëve! Agravon debati: E kupton sa poshtë ke rënë

Debatet mes Romeos dhe Meritonit kanë vijuar edhe gjatë publicitetit, teksa situata ka agravuar më tepër.

Meritoni e ka akuzuar Romeon se “merr gratë e shokëve”, gjë që solli menjëherë reagimin e ashpër e këtij të fundit.

Romeo: Unë mendoj që Meritoni ndikohet në këtë shtëpi… Meritoni do të dalë në prime. Një shok që të qëllon te dhoma e rrëfimit, që nuk ka pikë dinjiteti, që nuk t’i thotë gjërat në sy…

 

Meritoni: Romeo tha që merresh me gratë e shokëve dhe unë thashë një lajm që ka qarkulluar që ti je akuzuar për diçka të tillë…

Romeo: Ky është Meritoni!

Meritoni: Ti je aluduar për diçka të tillë.

Romeo: E kupton sa poshtë ke rënë…

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Ish-ministri Bledi Çuçi paraqitet në Prokurorinë e Beratit

Ish-ministri Bledi Çuçi paraqitet në Prokurorinë e Beratit