Meritoni i penduar: Nuk e shoh djalin prej muajsh për një gabim që bëra në rini

Meritoni i penduar: Nuk e shoh djalin prej muajsh për një gabim që bëra në rini

Teksa Sara dhe Bardhi po kalojnë një periudhë të vështirë në çift, Meritoni i ka marrë veçmas dhe i këshillon të dy që mos të ndahen për gjëra të vogla, por të pajtohen dhe t’i falin njëri-tjetrit dashuri sepse nuk janë të vegjël.

Madje ai ka folur edhe rininë e tij, për të cilën thotë se për shkak të gabimeve të tij nuk e sheh djalin prej muajsh.

“Qetësohu! Doni që t’ia plotësoni dëshirën të tjerëve apo çfarë? Dashuria juaj ku është? Sakrifica, koha,  netët pa gjumë puthjet, xhelozia, seriozisht e kam … Për një gabim që kam bërë në rini nuk e shoh djalin tim me muaj dhe ditë.

Ndoshta kur kemi qenë më të rinj  duhet të kuptonim më mirë njëri-tjetrin, sot do e kisha djalin afër meje, e do e  kisha takuar çdo ditë… Ka çifte që kanë pasur shumë probleme më të mëdha dhe nuk kanë ardhur te fjala e fundit, shprehet Meritoni.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e 2025, Alibeaj: Lista e kandidatëve për deputetë, gati brenda majit

Zgjedhjet e 2025, Alibeaj: Lista e kandidatëve për deputetë, gati brenda majit