VIDEOLAJM/ Me 2 gishta lart, Berisha nuk sheh ku hedh këmbët! Rrëzohet teksa merrte fjalën në Kuvend

Me kokën dhe dy gishtat lart, duke përshëndetur të pranishmit në Kuvendin Kombëtar të Rithemelimit, Berisha 'harroi' të shihte se ku hidhte këmbët, e për pasojë u rrëzua. Incidenti u regjistrua teksa ai po shkonte të merrte fjalën, por nuk pa shkallët në skenën e improvizuar në Pallatin e Kongreseve, ku po zhvillohen punimet e Kuvendit. Ai u ndihmua nga truprojat e tij dhe u ngrit brenda pak sekondave duke vijuar normalisht me fjalën e tij.


Lajmi kryesor:

'Rithemelimi' mbledh Kuvendin! Berisha rrëzohet teksa merr fjalën! Braktiset nga shumica e deputetëve të PD! Ndryshime statutore, më 22 maj zgjidhet kryetari i ri i partisë! Shkarkohet Alibeaj


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Tifozët e Kombëtares unikë, sfidojnë shiun dhe këndojnë për ngjyrat kuqezi

Tifozët e Kombëtares unikë, sfidojnë shiun dhe këndojnë për ngjyrat kuqezi