Merr flakë bombola e gazit, efektivët që po patrullonin e dëgjojnë dhe shpëtojnë në kohë dy të moshuarit

Një rrjedhje gazi në një banesë ku jetonin dy të moshuar ka marrë flakë gjatë ditës së sotme në Elbasan. Fatmirësisht gjatë kohës që u dëgjua zhurma nga bombola e gazit,  një patrullë policie që po monitoronte në zonë e ka dëgjuar dhe ka ndërhyrë menjëherë.

Shpërthimi ka ndodhur në katin e dytë të një banesë, ndërsa ndërhyrja në kohë e efektivëve ka shpëtuar jetën e dy të moshuarve që jetonin aty.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Zaloshnja: Anketimi/ Sa fetarë janë tiranasit?