Merr leje për t’i dhënë një përqafim lamtumire tezes në aeroport, vogëlushja ‘fiton’ zemrën e publikun me gjestin e sjellshëm

Të thuash lamtumirë është për të gjithë e vështirë. Pikërisht kjo duket edhe në gjestet e sjellshme të vajzës së vogël e cila merr leje për t’i dhënë një përqafim të fundit tezës së saj që po pret radhën të hipë në avion.

Oficeri i policisë i cili ndodhej aty nuk mund t’i rezistonte kërkesës së ëmbël të së voglës dhe me njëherë e lejon të vrapojë në krahët e njeriut të saj.

Ky moment i ëmbël po shkakton buzëqeshje dhe po emocionon rrjetit.

 

 

J.GJ./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Tre të vrarë nga sulmi ndaj autobusit, përfaqësuesit e BE në Kosovë: Të shokuar, autori të vihet përpara drejtësisë