Mesazhi kuptimplotë nga shtetasi italian: Nëse nuk qëndroni në shtëpi do përfundoni në...(VIDEO)

Italia është e tëra në karantinë për shkak të përhapjes së frikshme dhe numrit të lartë të të infektuarve në të gjithë vendin. Një shtetas italian ka dhënë një mesazh plot kuptim dhe të vyer për të gjithë njerëzit në botë që pretendojnë se koronavirusi është një gjë që kalohet lehtë apo prek vetëm të moshuarit. Shtetasi italian shprehet se nëse nuk qëndronin në shtëpi atëherë të gjithë do të përfundojnë viktima të koronavirusit.


Lajmi kryesor:

Koronavirusi, 250 viktima sot në Itali. Brukseli: Ndihmojmë Italinë me gjithçka. Kina shpëton nga epidemia, hap shkollat më 25 mars. Presidenti Bolsonaro i infektuar, darkoi me Trump (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Ulja e çmimit të ‘Internet Roaming’ mes Evropës dhe Ballkanit Perëndimor, Rama: Hyri në fuqi më 1 tetor, e konkretizuam në samitin historik të dhjetorit në Tiranë

Ulja e çmimit të ‘Internet Roaming’ mes Evropës dhe Ballkanit Perëndimor, Rama: Hyri në fuqi më 1 tetor, e konkretizuam në samitin historik të dhjetorit në Tiranë