Mësoni si të krijoni dhe dekoroni dhuratat e festave të fundvitit... (VIDEO)

Mësoni si të krijoni dhe dekoroni dhuratat e festave të fundvitit... (VIDEO)

Foto ilustruese

Tashmë jemi në prag të festave të fundvitit dhe të gjithë janë në dilema se çfarë do t’u dhurojnë njerëzve të dashur.

Shtëpitë janë dekoruar me ngjyra të ndryshme, por si gjithmonë mbizotëron e kuqja, jeshilja dhe e bardha.

Festat e fundvitit luajnë rol të madh në jetën e njerëzve pasi ato sjellin lumturi dhe harmoni në zemrat e të gjithëve.

Më poshtë do të mësoni se se si të dekoroni dhuratat ose t'i krijoni vetë ato.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

‘Kundërshtia ndaj një kryetari nuk mund të kthehet në kundërvënie ndaj PD’, Çollaku: Duhet të gjejmë mundësi bashkekzistence

‘Kundërshtia ndaj një kryetari nuk mund të kthehet në kundërvënie ndaj PD’, Çollaku: Duhet të gjejmë mundësi bashkekzistence