Meta 3 orë në SPAK, del i acaruar, shikoni sjellen e shoqëruesve, përpiqen ta mbajnë larg gazetarëve

Presidenti i Partisë së Lirisë doli nga SPAK tepër i acaruar. Shoqëruesit u përpoqën ta ndalonin të fliste më tepër me gazetarët. 
Por në një prononcim të shkurtër për gazetarët ai tha se ishte pyetur dhe për cështje që nuk kanë lidhje me mua

"Do të iki tek sipërmarrja e po të doni bëjkonferencë. Dumdumani do që të mos merremi. Këtë detyrë i ka caktuar Edi Rama. Do të shkojmë tek sipërmarrja. Si kundërshtar I narkoregjimit që kërkon të mbahet me Dumdumanin tuaj, që bën tërë ato akte kriminale kundër opozitës për të shpëtuar Edi Ramën, nuk e shpëton dot"

Kreu i SPAK, Altin Dumani ka në dorë dosjen e CEZ -Dia


Lajmi kryesor:

Hetimi pasuror, Meta 3 orë në SPAK: M’i hoqën të gjitha, veç pantallonave! Më pyetën a ka tërhequr Kryemadhi në vitin 2008, 20 mijë euro? S'e mbaj mend, llogaritë i mbante Monika


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte