Meta 3 orë në SPAK, del i acaruar, shikoni sjellen e shoqëruesve, përpiqen ta mbajnë larg gazetarëve

Presidenti i Partisë së Lirisë doli nga SPAK tepër i acaruar. Shoqëruesit u përpoqën ta ndalonin të fliste më tepër me gazetarët. 
Por në një prononcim të shkurtër për gazetarët ai tha se ishte pyetur dhe për cështje që nuk kanë lidhje me mua

"Do të iki tek sipërmarrja e po të doni bëjkonferencë. Dumdumani do që të mos merremi. Këtë detyrë i ka caktuar Edi Rama. Do të shkojmë tek sipërmarrja. Si kundërshtar I narkoregjimit që kërkon të mbahet me Dumdumanin tuaj, që bën tërë ato akte kriminale kundër opozitës për të shpëtuar Edi Ramën, nuk e shpëton dot"

Kreu i SPAK, Altin Dumani ka në dorë dosjen e CEZ -Dia


Lajmi kryesor:

Hetimi pasuror, Meta 3 orë në SPAK: M’i hoqën të gjitha, veç pantallonave! Më pyetën a ka tërhequr Kryemadhi në vitin 2008, 20 mijë euro? S'e mbaj mend, llogaritë i mbante Monika


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës