Meta futboll në plazh: Është mirë kur shënon vetë, por edhe më mirë kur shënojnë shokët (VIDEO)

Fundjavë relaksi për Presidentin Ilir Meta, i cili ka shfrytëzuar rastin për tu marrë edhe me aktivitetet sportive. Të shtunën e kaloi duke bërë një xhiro me pedalon në det, ndërsa të dielën e shfrytëzoi për të luajtur futboll.

Në Facebook, kreu i shtetit ka publikuar edhe një video duke luajtur futboll, ndërsa shkruan:

"Është mirë kur shënon vetë, por edhe më mirë kur shënojnë shokët. Faleminderit çunave të Shën Pjetrit që me ftesën e tyre ma mbyllën këtë fundjavë me energji pozitive".

m.x./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento

Komente

 • artan: 29/06/2020 14:51

  Ky eshte bere si Nard Ndoka qe thote banalitet te tipit : me mire te jesh i pasur sesa i verfer apo me mire te jesh i grene sesa i pangrene. varja, iku dhe ky.

  Përgjigju
 • kalldausi i skraparit: 29/06/2020 13:17

  siduket ky kokepalari i cepanit po endjen fundin e tij ne burgun e recit prandaj po stervitet qe ti mbijetoje .

  Përgjigju
 • yyy: 29/06/2020 11:58

  Luan tamam si sanço panço

  Përgjigju
 • Ilia: 29/06/2020 11:58

  A e kuptoni o shqiptar ke kemi president,nje hajdutqe ka krijua pasunin me djersen e popullit,ka krijua rreth vetes disa legena,del per dite ne medja tu na shit mend me pushime luksoze.Mire na ban ky fshatar,lopcar,shpellar

  Përgjigju
 • anna: 29/06/2020 11:31

  Ky palo burre tallet me ne popullin ore e minut ,dhe ne si gjithmone shkruajm dy -tre fjale dhe rrime e bejme sehir .

  Përgjigju
 • TA RRAS LALA: 29/06/2020 09:22

  O SHQIPTAR A MUND TË JET KY NJERI PRESIDENT QË DEL ÇDO DIT NË MEDJA SI KARAGJOS. A KENI PAR NDONJË PRESIDENT TJETËR TË SHTETEVE TË THERA TË BËJ SI KY ILIR FLORIRI. MJER POPULLI SHQIPTAR ÇFAR KA NË KRYE.

  Përgjigju
 • Moon: 28/06/2020 23:14

  Ne fakt z/presidenti eshte ai qe provokon mediat dhe popullin me te tilla postime. Me sa shikoj e paska qef sportin futbollin, z/president per fat te mire keni (miliona) pse nuk i shpenzoni per ndonje ekip futbolli ose per atletiken Shqiptare ose me mire behu tranjer futbolli ose i atletikes. Nuk eshte per JU posti i presidentin.

  Përgjigju
 • xXx: 28/06/2020 23:03

  Ke bërë "gola" plot o Like floriri...Mbase e ha golin në minutat shtesë o kokrra e legenit...

  Përgjigju
 • YYY: 28/06/2020 22:24

  Mediat mezi presin gazrat e radhes te Likes, per te transmetuar medemek nenkuptimin filozofik te tyre!

  Përgjigju
 • pap: 28/06/2020 21:57

  Vendi digjet, Meta krifet!! Ju te gazetes, te pakten, mbrojeni kete idiot, mos i botoni keto video/foto!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Zbulohet spiuni egjiptian në zyrën e kancelares gjermane! Ja si i 'mbylli gojën' Merkeli Egjiptit