Meta mesazh të koduar Ramës me qen e mace (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta ka qenë në një vizitë zyrtare në Bosnje, ku mes të tjerave ka takuar një mik shumë të veçantë.

Mëngjesi për kreun e shtetit ka nisur ndryshe, ai gjatë shëtitjes në Jahorinë ka njohur, Darkon një qenush të vogël. Ai ka shpërndarë një video në profilin e tij në rrjetet sociale, ku dihet dashuria e madhe që ai ka për kafshët. Megjithatë, nuk ka lënë pa kujtuar edhe macen e tij, Sashën për të cilin ka pasur një përshëndetje të veçantë.

"Mirëmëngjesi të dashur miq nga Jahorina e Bosnjës! Unë e nisa mbarë ditën sot me Darkon. Uroj një ditë të mbarë edhe për ju", shkruan Meta.

Megjithatë, nuk ka lënë edhe pa dhënë një mesazh të nënkuptuar teksa thotë "Përshendes Sashën macen time të dashur, pasi ngjajnë shumë dhe shpresoj të takohen së shpejti. Thonë që macent dhe qentë nuk shkojnë por ky nuk është rasti"...Çfarë ka dashur të thotë me këtë presidenti?

Meta me macen

B.K./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Like: 10/07/2019 16:12

  Jane bashke qeni nga skrapari( Iliri) dhe macja nga burreli (Monika).

  Përgjigju
 • burgu per burrat: 10/07/2019 13:42

  Nuk behesh dot mafioz o like.. Ushtar politik je si gjithe te tjeret.. Kerce persi vallen me Senatorin ate bej..

  Përgjigju
 • KOPAC GJIZE REXHEP LEKA KASAP [ KEPI ]: 10/07/2019 12:24

  O like dëgjoje rexhep lekën un jam doktor profesor me 15 gjuh të huaja me 7 vjeçare po kam bo mrekullina. Un kur thersha derrat ata këndonin. Prandaj dhe ti fillo e merja kongës sado që e di mir që do përfundosh në Reç po mere me kong o ilir floriri leni macet e qent se ti je më keq se qent.

  Përgjigju
 • sfida: 10/07/2019 10:19

  faktikisht ky tipi po sfidon hapur prokurorine dhe gjykatat.nqs kane bythe le ta arrestojne por jane dele dhe te shitur dhe per kete nuk e ka fajin qeveria pasi drejtesia duhet te jete te pavarura prandaj dhe ky katrani po behet copash per te mos e lejuar formimin e gjykatave.e moren ne dore te huajt te shohim tani se ka gallate.meta eshte miu se macja eshte gjykata qe po formohet

  Përgjigju
 • populli: 10/07/2019 10:18

  Populli kesaj i thote p*rdh p*rdh Like se lirohesh se je bere kaps!

  Përgjigju
 • Mondi: 10/07/2019 10:14

  Shkelqesia ka dash te thote qe eshte qen qe I ka ardhur ngordhja dhe sdo lere xhami pa dhjere

  Përgjigju
 • Zoti vete: 10/07/2019 10:13

  O Zot sa i neveritshem,ky qenka k*qe fare,kolltuku i presidentit e nxori cullak ashtu sic eshte ne te vertete i lig dhe i pafytyre.

  Përgjigju
 • Likja: 10/07/2019 10:12

  Jepja Mones o idiot burre Vetem per coban ishe Po ka faj PS qe te te trashi koken

  Përgjigju
 • Populli: 10/07/2019 10:10

  Shikoni me e bukur dhe fisnike macja se surrati i ketij kryehajduti te lig.

  Përgjigju
 • lili: 10/07/2019 10:06

  po ne burk lejohen qent dhe macet me vete.

  Përgjigju
 • jani: 10/07/2019 09:38

  presidenti ka dashur te thote qe eshte nje miliarder qe nuk i rruhet per vendin. qe nuk e can trapin pasi ka aq shume lek sa nuk ka hekura burgu qe e mbajne brenda.

  Përgjigju
 • Lipivani.A: 10/07/2019 09:29

  Po te vjen fundi mister President. Te fala Xhensiles.

  Përgjigju