Meta me Hajrat në kompleksin 'Golden', Blushi: Tao Tao le ta çojë foton në SPAK

Pas publikimit të fotos ku Meta duket në kompleksin "Golden" në Shijak me një person që lë të kuptohet se mund të jetë Altin Hajri nga Besnik Ajazi, ka reaguar sërish zëdhënësi i Presidentit Tedi Blushi.

Blushi shprehet se këtë foto Tao Tao, duke iu drejtuar Taulant Ballës, le ta dërgojë në SPAK për ta sqaruar. Blushi ka kaluar edhe në akuza personale ku fton Ballën të zbardhë bisedën të kryer në zyrën e një 'një ministreshe të famshme për t'i ekstraduar të vëllanë nga Italia në Shqipëri dhe bashkë me to tregoi SPAK-ut edhe shokët e motrës'.

'Ciu Ciu Tao Tao! Sa për foton, bie erë inceneratorësh kjo flluskë e mjerë! Por mos humb më asnjë sekondë! Çoje direkt drejt SPAK-ut ta sqarojnë ata, meqë u jep edhe direktiva publike! Bashkë me të edhe bisedën e freskët tek zyra e një ministreshe të famshme për t'i ekstraduar të vëllanë nga Italia në Shqipëri! Publikoje më mirë vetë bisedën! Bashkë me to tregoi SPAK-ut edhe shokët e motrës! Bëj durim Tao se nuk do gjesh as ti vrimë ku të futesh! DËGJOJE prapë SOVRANIN dhe bëj durim! Me qetësi dhe drejtësi!' shkruan Blushi.


Lajmi kryesor:

Zbulohet FOTO e presidentit Meta me Altin Hajrin dhe Xhevdet Troplinin subjekt i OFL


I.K./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Probleme me shëndetin? Mbretëresha Elizabeth II kalon natën në spital