Meta shpall Borchardt 'non grata' në presidencë, Kryemadhi: Gishtin e mesit ta marri mbrapsht, mund të kishte kandiduar për Kushtetuesen

"Borschart mund të kishte kandiduar për Gjykatën Kushtetuese. Engjel Agaci mund ta kishte kandiduar. Kështu edhe Kuvendi që priti afatin e fundit. Për gishtin e mesit ta marri mbrapsht, çdokush që fyen shqiptarët. Për të gjithë ata, edhe pse ka ardhur nga një klasë e papërgjegjshme. " kështu është shprehur kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në lidhje me shpalljen 'non grata' në Presidencë e ambasadorit Borchardt nga ana e presidentit Meta.


Lajmi kryesor:

Kryemadhi: Meta fajtor për krizën dhe pse solli Ramën në pushtet! Dvorani 'i kapur' nga qeveria


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?×

Lajmi i fundit

John

Stilet për një pamje të shkëlqyer edhe me flokë të shkurtër (FOTO)