Meta sfidon natyrën, noton në ujërat e akullta të liqenit të Jazhincës (VIDEO)

Presidenti Meta nuk ndalon së publikuari foto apo video duke sjellë bukuritë e rralla të Kosovës. Mëngjesin e sotëm ai ka publikuar një video ku shfaqet duke notuar në liqenin e Jazhincës, një ndër pasuritë e mrekullueshme ujore në Kosovë.

"Të dashur miq! Një mrekulli e veçantë këtë herë ishte të zbuloja dhe të notoja në Liqenin e Jazhincës, një monument i rrallë natyror 2180 metra mbi nivelin e detit" shkruan Meta. 

Temperatura e ujit në liqen është shumë e ulët, por Meta ka sfiduar natyrën. Kujtojmë që Presidenti po pushon në Kosovë bashkë me familjen.

d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • edi: 13/08/2019 20:18

  Ke te drejte kumandari i partise L.S.I-ste qe lahesh me uje te ftohte Pregatitesh per birucat qe i ke pare ne kohen e rregjimit Komunist Enverian Besoj Dimri po vjen dhe duhet te kalcifikohesh i dashur bastard hajdut qe seshte pare e degjuar ne Bote I qeshur dikur edhe sot ke ca buzeqeshje cinike .Por koka te duket si Qen Stani NDYRESIRE

  Përgjigju
 • spak_usa: 13/08/2019 12:57

  vetem president i shqiptare nuk je o hajdut me cizme , shpejt do rehatohesh dhe ti dhe do te marresh selfie nga hekurat

  Përgjigju
 • Buba: 13/08/2019 12:43

  Si shume kohe po kalon ne Kosove ky zvarranik. Mos arratiset ne Serbi sa ti vij fletarresti.

  Përgjigju
 • Skrapari: 13/08/2019 10:57

  Esht trim ky si bab gjysh sala njeri ne det e tjetri ne liqen te hengshin qent e lagjes ishalla o trap

  Përgjigju
 • Emi: 13/08/2019 10:42

  Polotikaj po e shijon shqipnin se shumica shqiptarve kan marr rrugan ne per bote per pun.

  Përgjigju
 • USA: 13/08/2019 10:11

  ROBTE KU TI KESH O HAJDUT

  Përgjigju
 • Qytetari: 13/08/2019 10:10

  Ky nuk eshte ne rregull ! Veç te tjerash e keqja e madhe eshte se i ka hypur idea e madheshtise,nderkohe qe te gjithe sjelljen dhe veprimet i ka fshatareske,arrogante, abuzuese,etj ! Moralisht dhe si politikan,ky mbeshtetet dhe inkurajohet vetem nga nje grup LSI-stash.Çdo shqiptar me pak mend ne koke,e di dhe kupton se me ke ka te beje ! Eshte "rrote me rrote" me Saliun,bile pak me "perpara".... Tjeter,si mundet qe nje President te hyje dhe te dale ne nje territor te huaj,sa here ti teket ?! Per çdo President ne bote,ka rregulla shume strikte protokollare ! Edhe ketu çfaqet nje injorance e madhe ! Ndoshta eshte "punesuar" nga ndonje kompani turistike Kosovare !? Kur leviz nje President,kudo qofte ka nga pas nje grup shoqerimi dhe ne nje territor te huaj,duhet te angazhohet qeveria e atij vendi per te ruajtur! Kush i mbulon keto kosto ? Po sikur "larg qofte",te na i ndodhe gje ?! Pavaresisht se kemi gjynahet dhe fajet tona,kurresesi nuk e meritojme nje President (+ familje presidenciale) te tille,tani 30 vite pasi kemi hyre ne nje rregjim demokratik ! Turp Qytetari !

  Përgjigju
 • qemoli: 13/08/2019 09:55

  Me kete epsh notimi qe ka shtz metaj i pare, ja ka hyp ne kohe notimi edhe sihit te pare, te shiqojme vitin tjeter ku do jete shtz metaj i pare dhe salihi i pare

  Përgjigju