Meta takim me 'mjekët e nderuar'/ Spiropali: Like dekorata për me luftu COVID-in ka mbledhur Tit Vasilin e Tritan Shehun, do u bashkohet Sali Gërmadha

Ironike është treguar në reagimin e saj, ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali lidhur takimin e presidentit Ilir Meta me mjekët, mes të cilëve ishin ish- deputetët e opozitës, Tritan Shehu dhe Petrit Vasili.

"Like Dekorata për me luftu COVID paska mbledh Tit Vasilin dhe Tritan Shehun të cilëve pas pak do iu bashkohet Sali Gërmadha për të ngritur grupin 'Vaj Vatani' që do këndojë hitin 'Mjer Mileti'", shkruan Spiropali.


Lajmi kryesor:

Meta njofton takim me 'mjekët e nderuar'...por raporton Vasili e Shehu! Përfaqësuesi i qeverisë: Mendova se më harruat mua, kritikat tuaja nuk qëndrojnë (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore, 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?×

Lajmi i fundit

John

Plagoset me thikë italianja në Kavajë, i dyshuar bashkëshorti shqiptar, i dënuar për dhunë në familje