Meta-Ramës: Unë jam Ilir Rexhep Metaj, se kam ndryshuar asnjëherë

 

Pas dokumentit ekskluziv të Autoritetit të Dosjeve që zbulon se Ilir Meta është politikani i lartë i Shtetit që përmendet në dosjen e Autoritetit për Informim mbi Dosjet e Sigurimit të Shtetit, kryetari i Partisë së Lirisë nuk i ka kursyer ironitë për kryeministrin Edi Rama.

“Ka halli si e kam mbiemrin Meta apo Metaj , asnjëherë se kam ndryshuar, as nuk e kam denoncuar babain tim, unë jam Ilir Rexhep Metaj, kam ardhur 1 vjeç në Tiranë, tek çerdhja e Pazari i Ri, 8 vjeçar ja te Fan Noli, te SAMI Frashëri, pastaj te Ekonomiku”, tha Meta.


Lajmi kryesor:

Meta: Rama, o bastard! Shtatori do të jetë përvëlues! Jemi populli i Vojo Kushit! Unë i bie më të fortit, e këpus në mes


B.K./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gërdeci dhe privatizimi i ish-kompleksit Partizani nën hetim, a besoni se SPAK do të bëjë drejtësi?×

Lajmi i fundit

Banorët e Vaut të Dejës në protestë: Të pastrohet përroi, u përmbytëm para dy javësh dhe rrezikohemi sërish

Banorët e Vaut të Dejës në protestë: Të pastrohet përroi, u përmbytëm para dy javësh dhe rrezikohemi sërish