Mikesha prej vitesh, Eli Fara dhe Aurela Gaçe tregojnë çfarë kanë zili tek njëra-tjetra

Mikesha prej vitesh, Eli Fara dhe Aurela Gaçe tregojnë çfarë kanë zili tek njëra-tjetra

Ato janë dy nga zërat më të veçantë të skenës shqiptare. Eli Fara dhe Aurela Gaçe janë krejt të kundërat në stilet e tyre por ajo që i mban bashkë prej shumë vitesh është miqësia e tyre.

Vetëm pak muaj më parë ato sollën një bashkëpunim për ‘Këngën Magjike’, diçka e shumëpritur nga fansat . 

Të ftuara në “BE Coffee”, dy këngëtaret e njohura janë pyetur rreth asaj që kanë zili te karakteri i njëra-tjetrës.

Aurela tregoi se ka zili qetësinë që karakterizon Elin, ndërsa Eli, nga ana tjetër, theksoi se ka zili nervin dhe temperamentin e Aurelës.

Edhe pse shumë të kundërta këngëtaret plotësojnë mjaft mirë njëra-tjetrën.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vlora: 30/03/2019 14:09

    Keto jan lezbike 100% e sigurt

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Mbi 12.500 pasagjerë në 5 ditë në Portin e Durrësit, 26 sportele në shërbim! Kapiteni Allkaj: Në gusht pritet shtim fluksi

Mbi 12.500 pasagjerë në 5 ditë në Portin e Durrësit, 26 sportele në shërbim! Kapiteni Allkaj: Në gusht pritet shtim fluksi