Milan, sulmuesi Pazzini mllef ndaj
Interit: Dua të shënoj në derbi

Milan, sulmuesi Pazzini mllef ndaj <br />Interit: Dua të shënoj në derbi
Giampaolo Pazzinit pas prezantimit me ekipin e Milanit kërkon të shënojë në derbin e parë të qytetit, përballë ish-ekipit së tij, Interit.
Në konferencën e parë për shtyp si kuqezi, Pazzini, shprehu dëshirën që të fitojë sa më shumë tituj me ekipin e Milanit.

“Dua të fitoj sa më shumë trofe me ekipin e Milanit, jam mjaft i motivar dhe dua të rikthehem në kombëtare. Mendoj se tashmë jam në vendin e duhur për të bërë gjëra të rëndësishme, Pasi Milani është një ekip i madh” shprehet Pazzini. Sakaq, sulmuesi nuk ka lënë pa lakuar edhe drejtuesit e ekipit të Interit duke shfryrë mllef ndaj tyre.

(d.b/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’