Milot/ Përplasen dy automjete, plagosen 5 persona, dy prej tyre rëndë (VIDEO)

Pesë persona kanë mbetur të plagosur, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë, si pasojë e një aksidenti në autostradën Milot-Rreshen në afersi të Urës me Harqe. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën duke lënë 5 të plagosur, të identifikuar si K.M.,29 vjeç, A.N. 37 vjeç, A.N.,32, A.M.,25 vjeç dhe  N.K.,19 vjeç. Raportohet se të plagosurit kanë marrë plagë të rënda janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Përgjaken rrugët/ Dy aksidente në Korçë dhe Milot: 1 viktimë dhe 5 të plagosur


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni në strategjinë e komunikimit "po të dëgjoj" të ndërmarrë nga kryedemokrati Lulzim Basha?