DOKUMENTI/ Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja dorëzon në SPAK kallëzimin për 21 janarin: Berisha, Basha dhe Prendi akuzohen për vrasje

DOKUMENTI/ Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja dorëzon në SPAK kallëzimin për 21 janarin: Berisha, Basha dhe Prendi akuzohen për vrasje

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja dorëzon në SPAK kallëzimin për 21 janarin. Sali Berisha, në cilësinë e ish-kryeministrit,  Lulzim Basha ish ministër i Brendshëm, dhe Ndrea Prendi ish komandat i Gardës, janë zyrtarisht të kallëzuar në SPAK për vrasje në rrethana të tjera cilësuese në 21 janar.

Kallëzimi i bërë në SPAK nga ministri i drejtësisë, Ulsi Manja


Lajmi kryesor:

21 Janari/ Berisha, Basha dhe Ndrea Prendi nën akuzë për vrasje dhe 'shpërdorim detyre'! Ministri i drejtësisë dorëzon në SPAK kallëzimin penal


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Të shtrirë bashkë në suitë, Lorenci puth Jorin: Të dhashë puthjen e natës së mirë moj shpirt

Të shtrirë bashkë në suitë, Lorenci puth Jorin: Të dhashë puthjen e natës së mirë moj shpirt