Ministrja e Jashtme franceze viziton Bucha-n

Ministrja e Jashtme franceze viziton Bucha-n

Ministrja e Jashtme franceze Catherine Colonna vizitoi qytetin e Bucha. 

Kjo u raportua nga administrata ushtarake rajonale e Kievit në Telegram të cituar nga UNIAN që publikon fotot. Ministrat iu shfaqën edhe imazhet e viktimave të mbyllura në çanta të zeza, të gjetura pas largimit të rusëve.


Lajmi kryesor:

BE nuk arrin marrëveshje për sanksionet ndaj naftës ruse, liderët shpresojnë në qershor! Zelensky: Qëndroni të bashkuar dhe miratoni sanksionet


E.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Shkoi për të prerë dru, ndërron jetë 42-vjeçari në Berat! I ra trungu i pemës

Shkoi për të prerë dru, ndërron jetë 42-vjeçari në Berat! I ra trungu i pemës