POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Mjeshtër në fushë, mjeshtër në kuzhinë, ja si e llaston Granit Xhaka gruan e tij (Foto)

Futbollisti shqiptar Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita

E kush nuk do ta donte një mashkull që gatuan?! Të gjitha femrat duan që të paktën një herë mashkulli i tyre të impenjohet qoftë edhe për t’i ndihmuar në kuzhinë. Por këtë radhë femra me fat ka qenë Leonita, bashkëshortja e Granit Xhakës.

Ylli i përfaqësueses zvicerane ka treguar se di të jetë një kuzhinier mjaft i mirë. Graniti ka postuar një foto në Instastory ku shihet duke gatuar gjëra majft të shijshme. Leonita duhet të jetë ndjerë mjaft e llastuar!

Foto e publikuar nga Granit Xhaka në Instastory 

fl.mi.
Komento

Komente

  • Toni: 10/11/2018 04:28

    E mjeshter ne

    Përgjigju