Modelja Nina Agdal:
“Meshkujt më kanë frikë”
FOTO

Modelja Nina Agdal:<br />“Meshkujt më kanë frikë”<br /> FOTO
Modelja Nina Agdal konsiderohet si një nga modelet më seksi dhe të kërkuara të momentit por nuk duket të ndodhë e njëjta gjë me mashkujt. Ajo shprehet se mashkujt janë të frikësuar prej saj. “ Mund të them se është një situatë dëshpëruese.

Nuk e kam aspak problem që të josh shtëpi mode, por kur bëhet fjalë për meshkuj, nuk kam aspak fat. Ata duket sikur kanë frikë nga unë dhe nuk më afrohen”,-është shprehur modelja.

Disa muaj më parë Agdal ka qenë në një lidhje me këngëtarin Max George, por më pas janë ndarë pasi ky i fundit dyshonte rreth një flirti mes saj dhe aktorit Leonardo Di Caprio. Gjithashtu Nina ka qenë e lidhur edhe me këngëtarin Adam Levine.

nina agdal

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet