POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Modelja zbulon sekretin: Ja ushqimi që të rrit gjoksin

Modelja Brigette Cooper

Shumë femra dëshirojnë të kenë një gjoks të plotë, dhe për të gjithë ato që se kanë nga natyra ekzistojnë shumë mënyra për ta arritur këtë gjë. Duke lënë mënjanë bisturinë, modelja e njohur Brigette Cooper ka treguar se mund ta rrisni gjoksin vetëm me anë të një ushqimi.

Bëhet fjalë për pluhurin maca, që prodhohet nga bima maca që rritet në Peru. Sipas Cooper kjo lloj bime rrit energjinë, libidon dhe balancon hormonet. Dhe ndjekësit kohët e fundit kishin vënë re një ndryshim në gjoksin e modeles.

Bukuroshja australiane ka 30 000 ndjekës në Instagram, dhe ka punuar për markat e njohura që prodhojnë të brendshme.

Modelja Brigette Cooper

 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Marku: 13/09/2018 18:40

    Po noj ilaqe qe zvoglon

    Përgjigju