VIDEO/ Moment i sikletshëm brenda Big Brother Vip, Kiara këndon këngën e Butrintit

VIDEO/ Moment i sikletshëm brenda Big Brother Vip, Kiara këndon këngën e Butrintit

Izolimi brenda shtëpisë së Big Brother Vip ka bërë që shumë banorë të konfliktohen dhe të krijohen situata të vështira për t'u përballuar, por kjo mund të jetë situata më e sikletshme deri tani për Kiarën dhe Luizin.

Një moment, Kiara ka kërkuar që Nita t’i këndojë këngën e Butrint Imerit.

Në fakt, ajo e cilësoi këtë si këngën e Ledri Vulës, mirëpo ky është një bashkëpunim mes Ledrit, Butrintit dhe Kidës.

“Dale dale” nisi të këndojë Kiara dhe aq u desh që ky moment të bënte xhiron e rrjetit.

Ishte Luizi ai që duket sikur parandjeu gjithçka që flitej jashtë për hyrjen e Butrintit në “Big Brother VIP”, duke u shprehur se do të ishte personi i vetëm që do ta nxirrte atë (Luizin) jashtë loje.

“Ai është problem. Se ti mund të thuash pavarësisht se jam ndarë me të kam raporte miqësore dhe ajo më nxjerr mua jashtë loje komplet", tha Luizi.

 

F.D/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Goli kundër Italisë, Nedim Bajrami futet në historinë e Kampionateve Evropiane! Rekord i tillë nuk ishte arritur kurrë

Goli kundër Italisë, Nedim Bajrami futet në historinë e Kampionateve Evropiane! Rekord i tillë nuk ishte arritur kurrë