Morena Taraku së shpejti pjesë e një filmi turk

Morena Taraku së shpejti pjesë e një filmi turk

Morena Taraku

Morena Taraku përveçse miss, këngëtare tani do ta shohim dhe në fushën e aktrimit. Taraku është bërë pjesë e mediave që në kohën ku u shpall “Miss Kosova”. Që atëherë ajo u bë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo nëpërmjet një postimi na ka informuar se ndodhet në Turqi për projektet e saj më të fundit, që si duket do të vijë më një projekt të ri muzikor dhe ka bërë të ditur që së shpejti do të jetë pjesë e një filmi turk.

Le të shohim se çfarë ka përgatitur bukuroshja nga Kosova.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Shqiptarët 'biznes familjar' me drogë në Selanik, arrestohen 7 persona! Sekuestrohen 585 kg kokainë, paketimi me simbole naziste! Drejtohej nga një çift bashkëshortësh

Shqiptarët 'biznes familjar' me drogë në Selanik, arrestohen 7 persona! Sekuestrohen 585 kg kokainë, paketimi me simbole naziste! Drejtohej nga një çift bashkëshortësh