Mos vallë Kreshniku konfirmoi se Dafina Zeqiri është në pritje të ëmbël?

Mos vallë Kreshniku konfirmoi se Dafina Zeqiri është në pritje të ëmbël?

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji

Prej kohësh është përfolur se këngëtarja Dafina Zeqiri është në pritje të ëmbël me partnerin e saj Kreshnik Gjergjin.

Para disa kohësh artistja i hodhi poshtë këto aludime duke thënë që këto lajme nuk ishin të vërteta.

Por mesa duket dyshja ka ngritur përsëri dyshimet se ata mund të bëhen prindër për herë të parë. Ka qenë Kreshniku ai i cili ka ripostuar në Insta Story një foto të këngëtares duke vendosur një simbol ‘shtatzënë’.

Megjithatë presim që edhe Dafina ta konfirmojë këtë lajm të bukur.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi